Założona i mająca swoją główną siedzibę w Niemczech marka Harold’s specjalizuje się w galanterii dla kobiet i mężczyzn już od wielu lat, wciąż ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród klientów całej Europy, w tym Polski. Śmiało można nazwać ją „firmą z tradycjami”.

Przy procesie produkcyjnym pracownicy firmy używają materiałów najwyższej jakości, wśród których prym wiodą skóra naturalna i płótno. Nietuzinkowe podejście do materiałów, doskonałe obszycie i łączenie elementów sprawia, że klient dostaje produkt kompletny sygnowany doświadczeniem i jakością w branży na które złożyła się nieprzerwana od lat skrupulatna działalność firmy.

Od samego początku istnienia marki Harold’s stawiał przede wszystkim na precyzję. Jego produkty w pierwszych latach takie jak klasyczne męskie portfele i torebki nie emanowały innowacyjnością, a raczej prostotą i klasyką. Skupienie się głównie na procesie produkcyjnym dawały klientom gwarancję użytkowania zakupionych produktów przez lata, a nie miesiące jak często bywa w przypadku złego wyboru producenta stawiającego tylko na wygląd. Wysoka pozycja pozwoliła wreszcie rozwinąć jej galanteryjny biznes na nieco większą skalę, choć wiele modeli zachowało pierwotny sznyt z początków koncepcji założycieli.

Obecnie Harold’s oferuje w swojej ofercie przede wszystkim portfele męskie ze skóry naturalnej, duży wybór płóciennych toreb na ramię i plecaków wykonanych z myślą o szerszej grupie klientów, damskie płócienne torebki a także, co nadal jest niezwykle charakterystyczne dla tej marki, eleganckie saszetki i portmonetki.

Jedno co pozostaje niezmienne w produktach marki Harold’s to eleganckie i poważne podejście do klientów. Pieczołowicie dobierane komponenty  i prosty ale elegancki design z sygnowanym logo sprawia, że śmiało można polecić modele niemieckiego producenta jako pomysł na klasyczny prezent dla bliskiej osoby. A wszystko to z wdziękiem i gwarancją jakości.