Lakierowane portfele damskie

Lakierowane portfele damskie to wyjątkowe dodatki galanteryjne. W naszym sklepie posiadamy modele małe, średnie, oraz duże wykonane z lakierowanej skóry naturalnej. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania i praktyczne rozmieszczenie kieszonek i schowków. Przezroczysta warstwa błyszczącego lakieru która pokrywa skórę naturalną dodaje jej elegancji i odporności na zadrapania czy wilgoć.

Ze wszystkich portfeli dostępnych w naszej ofercie to właśnie modele lakierowane cieszą się największą popularnością. Szczególnie te w kolorze czerwonym. Nasza propozycja jednak nie kończy się w tym jednym kolorze i posiadamy również lakierowane portfele w kolorze czarnym, szarym, białym, niebieskim a także w innych barwach.

Praktycznie wszystkie produkty z tej kategorii wykonano z najwyższej jakości materiałów. Przed dodaniem do oferty wszystkie modele są starannie sprawdzane. Całość portfeli stworzono ze skóry naturalnej. Na zewnątrz pokrytej lakierem, wewnątrz matowej. Zapięcia takie jak zamki, zatrzaski, czy bigle zastosowano metalowe, pokryte warstwą chromu. Dzięki temu są one w stanie wytrzymać długi czas użytkowania i zdecydowanie nie będzie to zakup na chwilę. Gwarantujemy, że zadbany portfel lakierowany może posłużyć nawet wiele lat.