Kresz

Przedstawiamy coraz popularniejszy materiał jakim staje się kresz. Dla wielu osób idealna torebka damska powinna posiadać cały zestaw cech. Niezwykle ważna jest trwałość oraz wygląd, jednak często zapomina się o jeszcze jednym, niezwykle istotnym elemencie. Paniom zależy na tym, aby perfekcyjna torba była także lekka. Niektóre materiały dodatkowo obciążają produkt, powodując, że nawet noszenie przy sobie kilku podstawowych przedmiotów staje się męczące.

Wszystkie Panie, które cenią sobie lekkie tkaniny, powinny postawić na kresz. To wyjątkowy materiał, który został poddany specjalnej obróbce, polegającej na zaprasowaniu tkaniny. W ten sposób powstają charakterystyczne zagniecenia. Kresz wyróżnia się nie tylko nieszablonowym wyglądem, ale także niezwykłą lekkością. Nic dziwnego, że marka Bag Street postanowiła stworzyć z niego torby turystyczne.

Nie od dziś wiadomo, że w podróżach liczy się każdy dodatkowy gram, a kreszowe torby nie będą stanowiły dodatkowego obciążenia. Wśród bogatej oferty znajdą coś dla siebie zarówno Panie, jak i Panowie. Torby z kreszu sprawdzą się nie tylko podczas wycieczek, ale również na co dzień. Często zabierane są na zakupy, do pracy czy do szkoły. Nasze modele pokochali też studenci, którzy chwalą sobie połączenie ciekawego designu i wygody. Kreszowe torby dostępne są nie tylko w różnych rozmiarach, ale także kolorach. Zwolennicy klasyki z pewnością będą zadowoleni z czarnych wariantów. Na wojaże najczęściej wybierane są szare i beżowe modele, natomiast czerwień kradnie serca uczniów i studentów.

You've just added this product to the cart: