J Jones już od ponad dziesięciu lat zajmuje się elegancką męską galanterią, a w szczególności portfelami. Ta niemiecka marka doskonale znana na zachodzie, zaskarbiła sobie sympatię Polaków trwałością i doskonałą jakością produktów w stosunku do ich ceny. Niezwykła pieczołowitość z jaką J Jones podchodzi do każdego nowego modelu, pozwoliła jej z czasem stać się jednym z czołowych europejskich producentów galanterii, obserwowanych przez profesjonalnych znawców mody.

J Jones w początkowej fazie rozwoju zajmowała się wyłącznie męskimi portfelami tworzonymi w stylu klasycznym (niewielkie wymiary, proste klapki z zatrzaskiem). Produkty bazowały głównie na skórze naturalnej, a krój i design sygnowany niemiecką marką doskonale sprawdzał się dla panów preferujących szykowny styl ubioru. Lata pracy zmieniły to podejście i coraz częściej w produktach J Jones dostrzec można portfele uniwersalne, skierowane również do kobiet.

Marka poszerzyła nieco grupę odbiorców dodając do swojej kolekcji męskie torby płócienne na ramię i damskie Shopperki wytwarzane z tego samego materiału, nie odstając jednak od swojej bazowej grupy docelowej. W wyniku tego logo J Jones nadal można zobaczyć na wielu modelach klasycznych na specjalne okazje, jednak street walkerowy element dla nowoczesnych europejczyków na stałe wpisał się w metody i styl produkcji.

Prosty logotyp i balansowanie na klasycznych kolorach takich jak czerń, brąz, szarość i beż pozostały bez zmian przypominając o początkach tworzenia marki. Renoma wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego pieczołowity dobór materiałów i dokładne obszycia gwarantuje doskonałą jakość produktu nawet po kilku latach użytkowania.

Nasz sklep internetowy współpracuje z tą solidną marką w kontakcie bezpośrednim, co daje Państwu stuprocentową gwarancję autentyczności zakupionego modelu, gdyż pakowanie towaru i dostawa z niemieckich punktów nadzorowane są przez nas osobiście, a dzięki jednej z najszybszych dostaw w sieci, będą się Państwo cieszyć z zakupu marki J Jones już w ciągu najbliższych dni.