Dodatki w krokodyli wzór – do czego pasują?

Portfel z wzorem korkodylim

Dodatki w krokodyli wzór – do czego pasują?

Dodatki w zwierzęce printy od lat wzbudzają wielkie emocje. Niektórzy uważają je za szczyt bezguścia, z kolei dla innych są nieodzownym elementem codzienności. Prawda jest taka, że dodatki w motywy zwierzęce są stałą częścią świata mody. Charakterystyczne wzory pojawiają się m.in. na torbach, portfelach oraz paskach. W tym sezonie popularnością cieszą się praktycznie wszystkie wzory zwierzęce. Paski zebry, a może krowie łaty? Wybór jest naprawdę spory. Wśród ponadczasowych motywów warto zwrócić uwagę na akcesoria w krokodyli wzór. Jak je nosić i do czego pasują? Przekonajmy się razem!

Dlaczego torebki i portfele we wzór krokodyla są popularne?

Jaką tajemnicę kryje wzór krokodyla? Z jednej strony posiada w sobie nieuchwytną dzikość, a z drugiej strony nie brakuje mu elegancji. To właśnie obecność tych dwóch cech pozwala zachować równowagę i sprawia, że dodatki w krokodyli wzór cieszą się wielką popularnością. Do czego pasują i jak je nosić? Wiele zależy od koloru oraz formy akcesoriów.

Krokodyli wzór posiadają najrozmaitsze portfele i torebki. Można tu wymienić np. listonoszki, bagietki, kopertówki czy shopper bag. Warte wspomnienia są też portfele typu piórnik. Pełnią one podwójną funkcję, bowiem doskonale sprawdzają się również w roli kopertowej torebki. W naszej ofercie znalazły się akcesoria w krokodyli wzór w nowoczesnej oraz klasycznej odsłonie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszy dla siebie model. Dla osób preferujących tradycyjną elegancję polecamy czarne, szare oraz brązowe portfele. Wzór krokodyla nadaje im oryginalnego charakteru, a jednocześnie stonowana kolorystyka pozwala zachować klasyczny sznyt. Wolisz ekstrawaganckie warianty? W takim razie idealnym wyborem będą niebieskie i czerwone portfele w krokodyli wzór. Ponadto znajdziesz jeszcze wielobarwne modele, które zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. 

Z czym łączyć krokodyli wzór?

Akcesoria z krokodylim wzorem są dość wyraziste, dlatego często pojawia się pytanie, z czym można je łączyć? Najważniejszą zasadą jest nie zestawianie ich z innymi zwierzęcymi printami. W przeciwnym wypadku łatwo wprowadzić chaos do swojej stylizacji, a dodatki, zamiast zdobić, będą jedynie przeszkadzać. Jednak dobrą wiadomością jest, że krokodyli wzór pasuje zarówno do stylu retro, jak i do mody współczesnej. Kluczem do sukcesu jest stosowanie zasady zdrowego umiaru. Jeżeli chcesz postawić na kilka elementów wykonanych ze skóry, najlepiej sprawdzi się gładki materiał. W zupełności wystarczy jeden wyrazisty dodatek w krokodyli wzór. Jeżeli lubisz połączenie krokodylego printu z wyrazistą kolorystyką, koniecznie postaw na klasyczny krój dodatku. Znakomicie sprawdzi się kopertowa torebka albo portfel typu piórnik. Z kolei fikuśną formę dobrze jest łączyć ze stonowanymi odcieniami. Dzięki temu całość zachowa gustowny wygląd. 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: