Torebko-plecak – czyli torebka i plecak 2w1

Plecakotorba

Torebko-plecak – czyli torebka i plecak 2w1

Lubisz uniwersalne akcesoria? W takim razie powinien przypaść Ci do gustu praktyczny torebko-plecak. To dodatek, który cieszył się niezwykłą popularnością w latach 90. XX wieku, a od kilku sezonów ponownie gości na największych światowych wybiegach. Jak nosić torebko-plecak i czy sprawdza się on w każdej sytuacji? Przekonajmy się razem!

Jak nosić torebko-plecak?

Choć początkowo torebko-plecak może brzmieć jak mała abstrakcja, to w rzeczywistości jest to niezwykle praktyczny dodatek. Przede wszystkim uwzględnia on aż dwie funkcje użycia. Żeby przekonać się o jego przydatności, wystarczy, że wyobrazisz sobie swój standardowy dzień. W pracy stawiasz na eleganckie stylizacje? W takim razie plecak 2w1 może wówczas przybrać formę torby. Jednak najczęściej problem pojawia się w chwili, gdy po całym dniu trudnych zadań, decydujesz się na pójście na zakupy. Nawet podstawowe produkty spożywcze bywają ciężkie, a zdają się jeszcze przybierać na wadze wraz z narastającym zmęczeniem. Wtedy prawdziwym ratunkiem okazuje się torebko-plecak. Wystarczy, że rozepniesz pasek i ciężar od razu staje się mniej uciążliwy. Ponadto to znaczna ulga dla Twoich pleców.

Do czego pasuje plecak i torba 2w1?

Wszystko zależy od tego, na jaki egzemplarz postawisz. Dobrą wiadomością jest to, że bez trudu znajdziesz modele wykonane zarówno w klasycznym, jak i ekstrawaganckim stylu. Często tego typu dodatki kojarzone są ze stylem boho, w którym dominują wygodne rozwiązania. Jednak coraz częściej także elegancja zyskuje swoją funkcjonalną odsłonę. Czarny torebko-plecak z powodzeniem może stanowić element biznesowego wizerunku.

Duży wybór modeli tego typu znajdziesz także w naszym sklepie na stronie: Plecako-torby damskie

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *