Torba safari – idealny dodatek na lato!

Torby płócienne

Torba safari – idealny dodatek na lato!

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany sezon wakacyjny. Wiele osób rusza na upragniony urlop, jednak nawet Ci, którzy muszą jeszcze poczekać na trochę wolnego, pragną poczuć letni klimat. Aby tak się stało, wystarczy wyposażyć się w kilka dodatków. Okulary przeciwsłoneczne, kapelusz oraz torba safari to zestaw obowiązkowy każdego miłośnika letnich wojaży.

Jak wygląda torba safari?

Jeżeli jeden model torby mógłby stanowić kwintesencję wakacyjnych podróży, byłaby to właśnie torba safari. Posiada ona wszystkie elementy, które ma idealna letnia torba. Jest lekka, pojemna, a przy tym urzeka swoim wyglądem – już to wystarczy, aby stała się nowym ulubieńcem. Nazwa dodatku pochodzi od safari, a więc wypraw mających na celu podziwianie afrykańskiej flory i fauny. Na tego typu ekspedycjach przydatna jest duża, a zarazem poręczna torba, jaką jest safari. Model można określić mianem sporej torby podróżnej o wielu kieszonkach. Przeważnie mocno zaakcentowane są kieszenie zewnętrze, natomiast we wnętrzu torby znajdują się praktyczne schowki. Tradycyjnie dodatek tworzony jest z płótna oraz różnego rodzaju lekkich materiałów np. z kreszu.

Safari znakomicie sprawdza się zarówno podczas podróży, jak i na co dzień. To torba, którą możesz zabrać ze sobą na uczelnię, ale i na weekendowy wypad za miasto. M.in. tego właśnie typu, płócienne torby damskie znajdą Państwo w naszym sklepie.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: