Portfele damskie – zalety popularnych typów zamków

Portfele damskie – zalety popularnych typów zamków

Popularne typy zamków spotykane w portfelach damskich

Portfele damskie posiadają różne typy zamknięcia, najczęściej spotykane to bigiel lub zamek błyskawiczny. Poniżej przedstawiamy zalety poszczególnych rozwiązań spotykanych w produktach z naszego sklepu.

Portfele damskie z zapięciem na bigiel

Portfele posiadające kieszeń na monety zapinaną na bigiel cechuje wygoda korzystania, bigiel można otworzyć również za pomocą jednej ręki i szybko uzyskać dostęp do bilonu.

Portfele damskie z kieszenią na monety zapinaną na zamek

Portfele posiadające kieszeń na monety zapinaną na zamek błyskawiczny wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrym zabezpieczeniem – zamek błyskawiczny nie otworzy się sam wewnątrz torebki, monety nie mają możliwości wypaść przez zamknięty szczelnie zamek. Większość oferowanych w naszym sklepie portfeli wyposażonych jest w mocne, ale gustownie wykonane, metalowe zamki błyskawiczne.

Portfele damskie zapinane w całości na zamek - "piórniki"

Portfele damskie w stylu „piórnika” zamykane są dookoła za pomocą zamka błyskawicznego. Wnętrze tych portfeli jest bardzo pakowne – niektóre Panie korzystają z nich zamiast małej torebki ponieważ mieszczą one średniej wielkości telefon komórkowy, mają dużo przegródek na dokumenty, karty oraz banknoty, a także zapinaną na dodatkowy zamek kieszonkę na monety znajdującą się wewnątrz portfela. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w paseczek na nadgarstek.

  • Portfel damski w kolorze czarnym z miękkiej skóry naturalnej

    79,99  Brutto

Małe portmonetki

Małe portmonetki sprawdzają się świetnie w formie drugiego portfela – używanego w małych torebkach wieczorowych lub wkładanych bezpośrednio do kieszeni. Małe portfele są idealnym wyborem na wyjścia, gdy nie potrzebujemy wszystkich kart oraz dokumentów. Większość modeli pomieści banknoty, monety oraz kilka kart kredytowych lub np. dowód osobisty.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: