Portfel piórnik – co to?

Portfel damski piórnik

Portfel piórnik – co to?

Portfel typu piórnik jest prawdziwym przebojem ostatnich lat. Jednak czym tak właściwie się charakteryzuje i z czego wynika jego popularność?

Czym jest portfel damski piórnik?

Portfel damski piórnik stanowi wybór wielu Pań. Nim jednak przejdziemy do omówienia zalet tego typu galanterii, warto dowiedzieć się, czym tak właściwie wyróżnia się ten model portfela. Piórnik posiada spore gabaryty oraz unikalny sposób zapięcia. Model jest zamykany
dookoła zamkiem. To właśnie te dwie cechy sprawiają, że portfel bywa porównywany do szkolnego piórnika. Jednak damski dodatek najczęściej charakteryzuje się również eleganckim wyglądem. Większość modeli posiada specjalną rączkę, dzięki której piórnik może być wykorzystywany także w roli kopertowej torebki. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Portfele typu piórnik są bardzo pojemne, dlatego z łatwością pomieścisz w nich zarówno bilon, jak i karty kredytowe, gotówkę, a nawet długopis czy szminkę. W naszej kolekcji znajdziesz bogaty wybór rozmaitych wariantów. Dostępne są zarówno modele wykonane z naturalnej skóry, jak i egzemplarze powstałe z eko-skóry. Ponadto możesz wybierać pomiędzy rozmaitymi stylami. Postawisz na czerwień o lakierowanym wykończeniu czy na matowe motywy zwierzęce? Pewne jest, że każdy piórnik będzie Ci znakomicie służył.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: