Plecaki stworzone specjalnie na siłownię

Plecaki na siłownię

Plecaki stworzone specjalnie na siłownię

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele plecaków sportowych oraz „outdoorowych” które można z powodzeniem wykorzystać również w formie plecaków zabieranych na trening na siłowni. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić dwa plecaki które zostały jednak stworzone specjalnie na siłownię, z myślą aby w tej dziedzinie być wyborem idealnym.

Jednym z największych problemów z torbami lub plecakami zabieranymi na siłownie jest to, że po treningu często musimy do jednej komory włożyć spocone buty oraz ubrania, lub nosić osobną torbę na buty.

Nasze plecaki na siłownię posiadają zupełnie oddzielną komorę na obuwie, otwieraną od dołu, do której dostęp jest stworzony z zewnątrz plecaka. Komora ta zajmuje niecałą połowę przestrzeni będąc maksymalnie wypchaną. Przegroda ta została stworzona z miękkiego materiału, dzięki czemu zajmuje tyle miejsca ile akurat jest potrzebne. Pozostałe miejsce wewnątrz drugiej komory, otwieranej od góry plecaka, możemy wypełnić pozostałymi rzeczami: ubraniami, ręcznikiem i innymi akcesoriami. Plecak jest wyposażony w dodatkowe kieszenie znajdujące się po bokach, zapinane na zamki błyskawiczne gwarantujące, że nic nie wypadnie podczas drogi między siłownią a domem. Dodatkowo dwie wersje kolorystyczne pozwalają na wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Plecak poza wspomnianymi zaletami cechuje staranność wykonania oraz lekkość która jest niezwykle ważna, szczególnie po intensywnym treningu, gdy nie mamy siły nosić ciężkiej torby :)

Poniżej przedstawiamy wspomniane modele, występują one w dwóch wersjach kolorystycznych, czerwonej i czarnej.

Plecak treningowy na siłownie, do szkoły czerwony Extrem

Plecak treningowy na siłownie, do szkoły czarny Extrem

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: