Białe portfele damskie marki Jennifer Jones

Białe portfele damskie

Białe portfele damskie marki Jennifer Jones

Tym razem przedstawiamy Państwu nowość otrzymaną od marki Jennifer Jones. Białe portfele damskie które wykonane są w całości ze skóry naturalnej, z zewnątrz pokrytej błyszczącym lakierem.

Biała, jasna kolorystyka połączona z energetyzującymi czerwonymi, oraz granatowymi wzorami stanowią połączenie idealne na trwające w pełni lato. Wnętrze portfeli wypełnia kolor czerwony lub granatowy, tworząc kompletną całość.

W nowej, białej kolorystyce można zakupić nasze najlepsze, znane już, bestsellerowe modele. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, posiadamy duże białe portfele damskie mieszczące zarówno gotówkę, bilon, karty i dokumenty oraz modele mniejsze, które sprawdzą się lepiej w sytuacjach w których potrzeba tylko kilka banknotów oraz monet i kartę kredytową, wszystkie prezentowane modele posiadają miejsce na bilon oraz banknoty.

Białe portfele to zupełna nowość na naszym rynku, modeli w tej kolorystyce jest bardzo mało i są rzadko dostępne w ofercie większości producentów. Dlatego, jeżeli chcesz się wyróżniać pięknym kontrastowym produktem które będą z pewnością wzbudzać zainteresowanie to jest to oferta dla Ciebie. Większość modeli wybierana jest w standardowych kolorach takich jak czerwony i czarny. Stawiając na oryginalność wyróżnisz się i pokażesz swoją niezależność. My, po otrzymaniu pierwszej dostawy zakochaliśmy się w tych wzorach. Te słowa dopisujemy już po pół roku od dostawy. Białe portfele damskie możemy ocenić z perspektywy czasu. Za każdym razem nie cieszyły się one niestety zbyt długo dostępnością i znikały z półek w ciągu dosłownie kilku dni. Jeżeli chodzi o zwroty lub reklamację to również były one rzadkością.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się  ofertą zawierającą białe portfele damskie

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *