Męski portfel na karty płatnicze

Portfel na karty płatnicze

Męski portfel na karty płatnicze

Jaki portfel na karty zakupić, żeby był zarówno bezpieczny jak i wygodny? Aktualne trendy wskazują przede wszystkim na portfele ze specjalną ochroną kart zbliżeniowych – tzw. RFID. Do tego liczy się także wielkość, materiał wykonania i kolor.

Skórzane portfele na karty kredytowe

Skórzane portfele męskie są wytrzymałe i atrakcyjne. W naszym sklepie oferujemy produkty, które wykonano w 100% z prawdziwej skóry naturalnej. Są one symbolem najwyższej jakości i elegancji.

Etui na karty kredytowe – komu się przydaje?

Skórzane etui na karty z zabezpieczeniem RFID są alternatywą dla portfeli. Także mogą one być używane do ochrony Twoich cennych kart płatniczych przed nieautoryzowanym użyciem na odległość. Jeżeli głównie korzystasz z płatności zbliżeniowych to sprawdź koniecznie naszą kategorię zawierającą małe portfele męskie. Wiadomo, że wtedy głównie potrzebne jest miejsce na karty.

Małe portfele na karty płatnicze i dokumenty

Małe portmonetki posiadają wystarczającą liczbę kieszonek na karty kredytowe i dokumenty wielkości dowodu osobistego. W niektórych znajduje się także miejsce na pieniądze. Jeżeli nie musisz nosić dużej ilości dokumentów i nie potrzebujesz miejsca na dowód rejestracyjny to tego typu mała i cienka portmonetka będzie idealnym wyborem.

Małe portfele mogą z powodzeniem zastąpić etui na karty. Warto także zwrócić uwagę na ich szerokość. Jeżeli nosimy tylko karty płatnicze, wizytówki i dokumenty takie jak dowód osobisty czy prawo jazdy to możemy wybrać cienkie modele.

Cienkie portfele i skórzane etui

Cienkie portfele męskie czy etui na karty kredytowe nie wypycha kieszeni i wygląda schludnie, oraz elegancko. Mieszczą się one także wygodnie w każdej torebce, Męskie torby stały się już powszechnie popularne i Panowie docenili ich funkcjonalność. Chociażby dlatego, że zagubienie całej torby jest zdecydowanie dużo trudniejsze niż pojedynczego etui na karty.

Portfel męski na karty kredytowe jako prezent

Wśród naszych klientów, zdecydowana większość szuka pomysłu na oryginalny i praktyczny prezent. Etui skórzane, albo portfel skórzany na karty RFID to akcesorium, które idealnie się sprawdzi w tej roli.

W takim portfelu trzymanie kart płatniczych jest przede wszystkim bezpieczne. W dzisiejszych czasach złodzieje wymyślają coraz to nowe sposoby kradzieży. Warto się przed nimi odpowiednio zabezpieczyć.

Bezpieczne etui RFID

Posiadanie bezpiecznego portfela na karty zbliżeniowe z blokadą RFID sprawia, że złodzieje nie będą w stanie uzyskać dostępu do znajdujących się w nim kart zbliżeniowych i dokonać kradzieży na tzw. terminal. Próbują oni wykorzystać naszą kartę zbliżeniową do płatności poprzez zblizenie do nas terminala płatniczego. W takim przypadku karta chroniona przez portfel RFID nie zostanie aktywowana.

Jak wybrać męski portfel na karty

Najczęściej wybierane są akcesoria galanteryjne w stonowanych kolorach. Czarny to kolor neutralny i elegancki. Czarne portfele męskie pasują do każdej stylizacji. Są jednak osoby, które lubią się wyróżniać. Decydują się one wtedy na barwy bardziej kontrastujące. Przykładowo, dla przebojowych osób akcesorium w czerwonym kolorze może być świetnym wyborem. Innym, często wybieranym kolorem, zaraz po czarnym są odcienie brązu i szarości.

Duży wybór portfeli i etui na karty

W naszym sklepie znajdziecie bardzo duży wybór różnych modeli. Na naszych wirtualnych półkach znajdują się modele sygnowane przez różne popularne marki zarówno polskie jak i niemieckie. Największą popularnością cieszą się modele wykonane ze skóry naturalne. Głównie ze względu na fakt, że wyróżniają się stylem. Warto zdecydować się na wysokiej jakości produkt. Dzięki temu posłuży przez długie lata, nawet przy używaniu na co dzień. Nawet jeżeli nosimy tylko jedną kartę kredytową, to jeżeli jest ona zbliżeniowa to warto zainwestować w bezpieczne i wygodne etui.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: