Lato 2022 – przegląd najlepszych torebek na wakacje

Torby na lato 2022

Lato 2022 – przegląd najlepszych torebek na wakacje

Połowa wakacji już prawie za nami, a Ty nie zdecydowałaś się jeszcze na zakup letniej torebki? Nic straconego! Zapraszamy Cię na krótki przegląd najpopularniejszych
wakacyjnych modeli.

Wygoda przede wszystkim – niezastąpiona shopper bag

Shopperki nie trzeba już specjalnie nikomu przedstawiać. To torba, która jest doceniana w przeróżnych zakątkach świata. Dlaczego model jest tak chętnie kupowany? Shopperka jest
ceniona m.in. przez swoją uniwersalność. To torebka, którą możesz zabrać ze sobą zarówno do pracy, jak i na zakupy czy wycieczkę. Kolejnym atutem jest znaczna pojemność. W dużej komorze głównej zmieszczą się codzienne sprawunki, ale i strój na przebranie. Ponadto swoistą konsekwencją popularności shopperek jest ich szeroki wybór. Wciąż dominują tradycyjne modele z jedną komorą główną, ale znajdziesz też egzemplarze wzbogacone o zamek oraz liczne kieszonki i schowki. To dobre rozwiązanie na wakacyjne wojaże. Dzięki temu portfel, klucze czy telefon będą bezpiecznie schowane, a Ty będziesz mogła w spokoju korzystać z letniej pogody.

A może tak plecak?

Wśród wakacyjnych hitów trzeba wymienić również torebko-plecak 2w1. To idealny wybór dla osób ceniących funkcjonalne i wygodne projekty. Tylko Ty decydujesz o tym, w jaki sposób zamierzasz nosić swój dodatek. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie m.in. podczas wycieczek i dłuższych podróży. Plecako-torby świetnie sprawdzają się również na co dzień. Dzięki niemu dzień rozpoczniesz z torebką, natomiast po wieczornych zakupach możesz przemienić ją w plecak, który ułatwi niesienie sprawunków. Wszystkie wymienione dzisiaj modele są znakomitym wyborem na lato. Ponadto możesz mieć pewność, że akcesoria będę Ci służyć także podczas następnych sezonów.

Postaw na naturę! – ponadczasowe plecione torebki

Choć plecione torebki towarzyszą człowiekowi od setek lat, to dopiero parę sezonów temu znowu wróciły do łask. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że świat mody tak pokochał plecione modele, że prędko o nich nie zapomni. Jest to dość obszerna kategoria produktów, bowiem plecionki przybierają najrozmaitsze wielkości i kształty. Bardziej od formy liczy się tu sposób wykonania torebki. W te wakacje w sposób szczególny polecamy plecione koszyczki oraz okrągłe modele. Pierwszy wariant jest perfekcyjnym wyborem na plażę albo wycieczkę, natomiast canteen bag doskonale spisuje się w roli torebki wieczorowej. Latem stawiamy na lekkie torebki wykonane m.in. z wikliny, rattanu albo ze sznurka.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: