Jaki kolor torby męskiej jest najpopularniejszy?

Jaki kolor torby męskiej jest najczęściej wybierany?

Jaki kolor torby męskiej jest najpopularniejszy?

Najpopularniejsze są torby męskie w kolorze czarnym

Odpowiadając na pytanie jaki kolor torby męskiej jest najpopularniejszy pewnie tylko potwierdzę Państwa przypuszczenia. Jest taka barwa z którą jeśli chodzi o męskie dodatki galanteryjne żadna inna nie ma szans. Panowie w kwestii doboru dodatków galanteryjnych są raczej jednostronni. Żadnym zaskoczeniem pewnie nie będzie, że najczęściej wybierają produkty w kolorze czarnym. W rankingach później długo nic nie ma i na kolejnych miejscach pojawiają się kolory brązowe, szare i granatowe.

Czerń zdecydowanie króluje wśród męskich toreb na ramię, oraz do ręki. Trudno też się dziwić, ponieważ barwa ta pasuje do każdej stylizacji i kojarzy się z elegancją. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na jasną, ciemną czy nawet kolorową stylizację, torba w kolorze czarnym zawsze będzie dobrze z nią współgrała.

Nasza najczęściej wybierana propozycja

Niemniej jednak, uważamy, że nowoczesny mężczyzna powinien w dzisiejszych czasach posiadać trochę szerszą kolekcję toreb w różnych kolorach. Dzięki temu może dobrać odpowiednią barwę do kreacji i sytuacji. Na topie są także torby męskie w kolorach łączonych. Jeśli już jesteśmy „zatwardziali” w swoich poglądach i koniecznie chcemy czarną torbę męską to rozważmy jakiś kolorystyczny dodatek. Takim akcentem możemy być np. czerwony paseczek, jak w poniższym modelu. Przy okazji dodam, że jest to najczęściej kupowana torba męska na ramię w średnim rozmiarze w naszym sklepie.

Wygodna torba męska na ramię czarna Bag Street

Najczęściej kupowana duża torba męska na ramię

Innym, również ciekawym kompromisem jest wybór torby w kolorze stłumionej czerni. Są to modele, których kolor jest czarny ale lekko stłumiony i wpadający w grafit z domieszką szarości. Tak jak w poniższym przykładzie. Jest to najczęściej wybierany przez Panów model w dużym rozmiarze, odpowiedni zarówno do pracy jak i na uczelnię. Bez trudu pomieści wszelkie potrzebne dokumenty i drugie śniadanie. Swoją popularność zawdzięcza oczywiście faktem, że jest w całości czarna, leciutko przytłumiona przez co wyróżnia się z „tłumu”.

Duża torba męska na ramię z klapą, czarna J Jones

Zapraszamy do pełnej oferty

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na najpopularniejszy wśród Panów kolor torby męskiej czyli czerń, czy jednak uznamy, że chcemy się lekko wyróżnić to mamy nadzieję, że w naszych kategoriach: torby męskie na ramię i saszetki męskie do ręki znajdą Państwo coś dla siebie. My z naszej strony gwarantujemy ekspresową dostawę i gruntowne sprawdzenie produktu przez dostawą. Wybór odpowiedniego modelu i wersji kolorystycznej pozostawiamy już Państwu :)

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: