Jaką torebkę wybrać na wycieczkę za granicę?

Jaką torebkę wybrać na wycieczkę zagranicę?

Jaką torebkę wybrać na wycieczkę za granicę?

Często otrzymujemy prośby o poradę jaką torebkę wybrać na wycieczkę za granicę. Nasze klientki często szukają modelu, który sprawdzi się najlepiej podczas zwiedzania, oraz w trakcie podróży. Po analizie potrzeb i podsumowaniu wszelkich recenzji, które otrzymujemy, uważamy, że torebka na wycieczkę zagraniczną musi być przede wszystkim lekka. Dodatkowo, torba musi gwarantować bezpieczeństwo.

Lekkie torebki na wycieczkę za granicę

Lekkość to naszym zdaniem najważniejszy parametr. Jadąc zwiedzać różne piękne miejsca chcemy czuć się swobodnie i komfortowo. Torba musi być tak lekka jak jest to tylko możliwe. Takie parametry gwarantują wszystkie nasze lekkie torby damskie wykonane z kreszu. Charakteryzują się one wręcz niespotykaną lekkością, którą ciężko opisać (zdanie przytoczone od jednej z naszych zadowolonych klientek, które szczególnie nam się spodobało :) ). Faktycznie kresz ma parametry wręcz stworzone z myślą o wyjazdach turystycznych. Dzięki swojej wytrzymałości i miękkości może także odgrywać rolę torby pomocniczej. Możemy ją złożyć, umieścić w walizce i korzystać z niej na miejscu.

Torebki z dużą liczbą kieszeni i schowków

Szukając wygodnej torby na zagraniczną wycieczkę warto zwrócić także uwagę na jej funkcjonalność. Modele posiadające wiele schowków i kieszonek pozwalają na wygodne rozmieszczenie przedmiotów, ułatwiając w ten sposób dostęp do nich. Przykładowo, najcenniejsze rzeczy jak portfel i dokumenty włożyć można w ukrytej w środku torby kieszonce, zapinanej na zamek. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko, że ktoś się w łatwy sposób do niej dostanie.

Warto zwrócić uwagę na kieszonki zapinane na wszelkiego rodzaju suwaki. Takie rozwiązania zwiększają bezpieczeństwo, ponieważ trudniej odpiąć zamek błyskawiczny niż np. odpiąć rzepa, lub włożyć rękę do otwartej kieszeni.

Dużym bezpieczeństwem charakteryzują się także kieszenie umieszczone z tyłu torby. Dostęp do nich jest utrudniony poprzez fakt, że dolegają one zazwyczaj bezpośrednio do naszego ciała. Dzięki temu jest duże prawdopodobieństwo, że poczujemy jeśli ktoś będzie się chciał do niej dostać.

Małe paszportówki na szyję

Podczas wszelkiego rodzaju odpraw i procedur związanych ze sprawdzaniem biletów warto zaopatrzyć się w małą paszportówkę na szyję. Torebka tego rodzaju pozwala mieć najważniejsze dokumenty takie jak paszport i bilety zawsze pod ręką i z wygodnym dostępem. Dzięki czemu, nie musimy przy każdej odprawie szukać tych rzeczy wewnątrz dużej torby, gdzie w stresie, przy tej okazji, łatwo coś zgubić. Małe paszportówki na szyję są tanie i zdecydowanie warte swojej ceny po uwzględnieniu wygody, którą oferują. Znajdą je Państwo w naszym sklepie w dziale Saszetki na szyję.

 

Udostępnij ten wpis

Komentarze (2)

 • Joanna Bronicka Reply

  Trzeba mieć też na uwadze to, że taka torebka/torba musi spełniać pewne wymagania :)

  04/09/2020 at 09:08
  • Tomasz Reply

   Ma Pani rację, prosimy o sugestię dodatkowych wymagań a chętnie się im przyjrzymy i rozwiniemy nasz tekst :)

   04/09/2020 at 12:14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: