Eleganckie torby płócienne damskie i męskie

Eleganckie torby płócienne damskie i męskie

Eleganckie torby płócienne damskie i męskie

Torby płócienne znamy głównie z roli zakupowych toreb wielokrotnego użytku. Gdy ktoś o nich wspomina to wyobrażamy sobie proste torby wykonane z grubego materiału z nadrukowanym logiem sklepu. Zazwyczaj, występujące w prostym kształcie, głównie prostokątnym, wyposażone w dwa uchwyty. Taki obraz zazwyczaj mamy przed oczami gdy ktoś wspomina o akcesoriach tego typu. Płótno jest jednak bardzo wdzięcznym materiałem, zyskującym coraz większą popularność i bezsprzecznie godnym uwagi. Wykonane z niego eleganckie torby płócienne są bardzo wysokiej jakości i bez poczucia wstydu można zabrać je do pracy, na uczelnię a także na zakupy. Takie właśnie produkty oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Damskie torby płócienne

W przeciwieństwie do sklepowych toreb wielokrotnego użytku, oferowane przez nas damskie torby płócienne wykonane są z połączenia wysokiej jakości materiałów. Sprzedajemy tylko markowe modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zazwyczaj, jest to połączenie płótna ze wstawkami stworzonymi z grubych skór naturalnych. Takie zestawienie gwarantuje wysoką wytrzymałość produktów. Jest ona niezmiernie ważna, szczególnie przy dużych torbach damskich.

Duże torby

Duże, eleganckie torby płócienne cechują się bardzo dużą pojemnością, która z wiadomych względów jest bardzo chętnie eksploatowana przez ich posiadaczki. Dlatego, pojemne torby są chętnie wykorzystywane przez cały dzień. Służą w roli jednej, głównej torebki która musi sprostać wszystkim wyzwaniom w trakcie dnia. Przed południem przenoszone są w nich teczki, dokumenty i urządzenia elektroniczne potrzebne w pracy. Po południu Panie przynoszą w nich drobne zakupy do domu. Nie ma w tym oczywiście niczego złego, właśnie w tym celu zostały stworzone i sprawdzają się w tej roli wyśmienicie. Przykład takiej, bardzo pojemnej torby wykonanej z płótna i skóry naturalnej przedstawiamy poniżej. Model ten występuje w trzech kolorach: szarym, brązowym i niebieskim.

Torebka damska duża pionowa canvas (płótno) + skóra naturalna, szara

Małe torby

Mniejsze torebki – tzw. listonoszki wykonane są z tych samych materiałów. Elementy ze skóry naturalnej dodają płóciennej listonoszce elegancji i zdecydowanie nie stwarzają wrażenia „tanich torebek”. Wręcz przeciwnie, połączenie to świadczy o poczuciu stylu i estetyki właścicielki. Wygodne wymiary małych torebek wykonanych z płótna czynią je idealnym wyborem na spacery lub wieczorowe wyjścia z koleżankami. Wszystkie dostępne u nas modele bez trudu zmieszczą portfel, telefon, dokumenty, najpotrzebniejsze kosmetyki, oraz klucze. Prawdopodobnie znajdzie się w nich jeszcze trochę miejsca na dodatkowe niezbędne przedmioty które pominąłem :) Sztandarowy model niedużej, wygodnej płóciennej listonoszki prezentujemy poniżej. Dostępna jest ona również w kolorze szarym.

Torebka damska listonoszka z canvasu i skóry naturalnej beżowa

Męskie torby płócienne

Rasowo i oryginalnie wyglądający materiał jakim jest płótno stanowi również bardzo dobrą propozycję dla Panów. Coraz większą popularnością cieszą się torby męskie na ramię wykonane właśnie z tego surowo wyglądającego materiału. Stanowi to niewątpliwą zaletę dla eleganckiego mężczyzny, ponieważ torba z płótna ze względu na swoją uniwersalność pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Dodatkowe elementy ze skór naturalnych i ekologicznych podkreślają jej jakość i dodają „pazura”. Torby męskie występują zazwyczaj w stonowanych, neutralnych kolorach. Dominuje tutaj głównie kolor czarny, szary i brązowy.

Męskie listonoszki płócienne

Pośród wielu rozmiarów dostępnych w naszym sklepie każdy Pan powinien znaleźć coś dla siebie. Posiadamy mniejsze i większe męskie torby płócienne. Te pierwsze, zwane męskimi listonoszkami, zdecydowanie przydadzą się na co dzień aby zwolnić kieszenie spodni i marynarek. Ze względu na swoją wcale nie małą pojemność bez trudu zmieszczą portfel, dokumenty, klucze, telefon. Dzięki swojej niewielkiej wadze i niedużym wymiarom cechują się dużą wygodą i praktycznością. Ze względu na to mogą stać się nieodzownym kompanem podczas spacerów, codziennego załatwiania spraw na mieście, oraz w drodze do pracy czy na zakupach. Przykład takiego produktu przedstawiamy poniżej. Występuje on kolorze szarym i brązowym.

Torba męska na ramię listonoszka canvas i skóra naturalna średnia szara

Duże eleganckie torby płócienne męskie

Większe torby męskie dedykujemy studentom, biznesmenom, oraz Panom którzy potrzebują torby która pomieści sprzęt elektroniczny i dokumenty A4. Są one zazwyczaj wyposażone są w szczelnie zamykaną, przestronną komorę główną i dodatkowe kieszonki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz. Są to produkty zaprojektowane w taki sposób aby ułatwić organizację miejsca i zabezpieczyć cenniejsze przedmioty dodatkowymi zamknięciami takimi jak klapa czy suwaki. Najczęściej wybierany model tego typu znajduje się poniżej. Podobnie, dostępny jest on również w kolorze brązowym.

Duża torba męska na ramię z klapą, czarna J Jones

Podsumowując, eleganckie torby płócienne zarówno damskie jak i męskie łączy wysoka jakość zastosowanych podczas produkcji materiałów i staranne wykonanie. Można je łączyć z praktycznie każdą, również bardzo nowoczesną, stylizacją. Ze względu na fakt, że posiadamy obszerną ofertę i nie możemy wyświetlić wszystkich modeli w tym artykule to serdecznie zapraszamy na strony naszego sklepu na których możecie Państwo zapoznać się z pełną gamą produktów:

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: