Cienkie portfele męskie

Cienkie portfele męskie

Cienkie portfele męskie

Cienkie portfele męskie zwane również „slim” są coraz częściej poszukiwanym typem w tej kategorii dodatków. Największą popularność zyskują cienkie portfele które mimo zmniejszonej grubości nadal pozwalają na schowanie banknotów, kart i monet.

Cienkie portfele męskie skórzane

W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór cienkich portfeli męskich. Są to najczęściej produkty wykonane ze skóry naturalnej. Zastosowanie tego materiału gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Cienkie portfele charakteryzują się małą głębokością, wynoszącą maksymalnie 3 cm. Bardzo często nie oznacza to dużo mniejszej pojemności względem klasycznych modeli. Są one zazwyczaj w stanie bez problemu pomieścić zarówno banknoty jak i karty kredytowe i lojalnościowe. Praktycznie wszystkie modele są wyposażone w kieszeń na monety. Pamiętajmy jednak, że duża liczba monet potrafi znacząco zwiększyć objętość portfela. Nawet z cienkiego modelu możemy w ten sposób stworzyć model który „urośnie” do 5 czy nawet 7 cm.

Cienkie portfele męskie są cenione przede wszystkim dlatego, że po włożeniu ich do kieszeni marynarki nie są wyraźnie widoczne. Portfel o małej głębokości, schowany do wewnętrznej kieszeni może być wręcz niezauważalny z zewnątrz. Dlatego, najlepiej w tej roli sprawdzają się modele o najmniejszym boku (głębokości) nie większej niż wspomniane 3 cm. Planując wyjście gdzie zależy nam aby ten dodatek był niewidoczny, to również warto pójść na kompromis. Wybierzmy tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Jeżeli, schowamy do portfela tylko kilka banknotów, parę monet, dowód osobisty i 1-2 karty płatnicze to po włożeniu go do kieszeni spodni lub marynarki, nie odznaczy się on widocznie.

Portfele tego typu również bardzo dobrze sprawdzają się podczas dnia codziennego. Mężczyźni bardzo często noszą portfele w kieszeni spodni czy marynarki. Wybierając cienki portfel męski który sam w sobie zajmuje możliwie mało miejsca to zyskamy komfort i pewność, ze nie jest nadmiernie wyeksponowany i widoczny przez innych. Niesie to ze sobą dodatkowe zalety wizualne, odstające kieszenie zdecydowanie nie wyglądają atrakcyjnie.

Eleganckie cienkie portfele męskie typu „slim”

Modele „slim” zazwyczaj cechuje prosty i elegancki design. Portfele tego typu nie posiadają niepotrzebnych wstawek, czy wypukłych elementów które niepotrzebnie zwiększają jego objętość. Oznaczone są najczęściej subtelnym, tłoczonym logiem producenta. Każdy milimetr ma znaczenie. Dodatkowo, ich prosty wygląd jest również ich zaletą, ponieważ pasuje do praktycznie każdej stylizacji. Niezależnie od okoliczności minimalistyczny wygląd zawsze kojarzy się z elegancją i poczuciem estetyki.

Dobrym rozwiązaniem jest również posiadanie kilku modeli na różne sytuacje. Przykładowo, na wyjścia biznesowe lub bankiety możemy wybrać małe i cienkie portfele męskie które pomieszczą tylko kilka banknotów, dowód osobisty i kartę płatniczą. Taki jak przedstawiony poniżej. Posiada on tylko 2 cm grubości i 7 cm wysokości. Większe banknoty należy przed włożeniem lekko złożyć w pół aby w całości się do niego zmieściły. Pamiętajmy jednak, ze jest to model okazjonalny.

Portfel męski mały skóra naturalna czarny J Jones

Jeżeli możemy zrezygnować z kieszeni na bilon to zyskamy jeszcze dodatkową oszczędność miejsca. Poniższy portfel ma jedynie 1.5 cm głębokości, pomieści banknoty, bez potrzeby ich składania, oraz 6 kart kredytowych. Wyposażono go jeszcze w dwa dodatkowe schowki, na wizytówki lub kolejne karty.

Klasyczny portfel męski skórzany bez kieszeni na drobne czarny

Do używania na co dzień możemy mieć jeszcze inny model. Istnieją cienkie portfele męskie które pomieszczą więcej gotówki, kart płatniczych i lojalnościowych. Przykładowy, większy, ale nadal cieniutki portfel męski w klasycznym wydaniu proponujemy poniżej. Ma on tylko 2.5 cm głębokości, bardzo dużo schowków i przegródek. Bez trudu pomieści banknoty, karty, dokumenty i monety. Jednak należy uważać jednak aby go zanadto nie wypchać ponieważ wraz z ilością zawartości urośnie również jego grubość :).

Poziomy portfel męski skórzany J Jones trifold RFID granatowo-czerwony

 

 

W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór portfeli męskich, zarówno cienkich jak i w klasycznych wymiarach. Duży wybór kolorów i fasonów gwarantuje, że każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie model. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą w kategorii – portfele męskie.

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *