Bowling bag – co to?

Bowling Bag

Bowling bag – co to?

Czy torba na kręgle może prezentować się równie elegancko, co kopertówka? Przekonajmy się razem, czym zaskakuje bowling bag.

Jak wygląda bowling bag?

Podobnie, jak w wielu innych przypadkach, także przy bowling bag najwięcej o jej wyglądzie mówi sama nazwa. W bezpośrednim tłumaczeniu z języka angielskiego jest to torba na kręgle i właśnie taka była pierwotna funkcja tego modelu. Bowling bag posiada charakterystyczną zaokrągloną górę oraz wygodne uchwyty do rąk. Torba jest pojemna, a przy tym komfortowa w noszeniu.

Do rozpropagowania bowling bag przyczynił się dom mody Prada, który w 2000 roku wypuścił model Bowler. Torebka była inspirowana kultowymi projektami i momentalnie stała się bestsellerem. Z czasem projektanci zaczęli wprowadzać coraz więcej modyfikacji w bowling bag. Największą inspiracją wciąż są oryginalne modele, dlatego obecnie z łatwością znajdziesz egzemplarze nawiązujące do stylistyki retro. Jednak kluczową zmianą jest to, że współcześnie produkowane są również niewielkie i niezwykle eleganckie warianty bowling bag.

Zapraszamy do naszej kategorii zawierającej torebki damskie gdzie znajdziecie wiele markowych, praktycznych i eleganckich modeli.

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: