Barrel bag – jak wygląda torba tuba?

Barrel bag – jak wygląda torba tuba?

Dzisiaj nadeszła pora na przedstawienie torby, która szczególnym powodzeniem cieszy się w świecie sportu. Kto wie, może Ty też pokochasz popularną barrel bag.

Tuba czy baryłka?

Jak w wielu innych przypadkach, także o barrel bag sporo mówi jej nazwa. W bezpośrednim tłumaczeniu z języka angielskiego jest to bowiem torba baryłka. Określenie jest związane z charakterystycznym kształtem dodatku, który do złudzenia przypomina właśnie baryłkę. Możesz też spotkać się z takimi nazwami jak np. torba tuba, torba podłużna albo torba cylindryczna.

Popularna baryłka najczęściej posiada jedną dużą komorę główną, która może być dodatkowo wyposażona w niewielkie wewnętrzne schowki. Klasyczna barrel bag jest pozbawiona kieszeni zewnętrznych, ale obecnie na rynku coraz częściej pojawiają się także modele wzbogacone o kolejne schowki. Barrel bag zadebiutowała jako praktyczna torba sportowa wyposażona w wygodny regulowany pasek. To niezwykle pojemny i komfortowy model, który znakomicie nadaje się na trening. Niektóre marki posiadają w swojej ofercie także eleganckie skórzane baryłki, które łączą w sobie wygodę z niebanalnym wyglądem. 

Zapraszamy do naszej kategorii – torby na siłownię – gdzie znajdzie wiele wygodnych modeli.

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: