Back to School – najlepsze plecaki do szkoły

Back to School – najlepsze plecaki do szkoły

Nieubłaganie zbliża się początek roku szkolnego. Choć zakończenie wakacyjnych wojaży nie należy do najprzyjemniejszych chwil, to jednak kompletowanie szkolnej wyprawki jest już znacznie atrakcyjniejszym zajęciem. Na jaki plecak zdecydować się w tym roku? Zapraszamy na krótki przegląd najlepszych plecaków szkolnych.

Klasyczne plecaki do szkoły

Minimalizm może objawiać się zarówno poprzez samą formę, jak i materiał czy wzór. Jeżeliszukasz plecaka, który posiada w sobie wszystkie trzy elementy, Twoją uwagę powinien przyciągnąć lekki plecak sportowy Zagatto. Model został wykonany z mocnego nylonu oraz odpornego na zabrudzenia poliestru. Plecak znakomicie nadaje się zarówno do szkoły, jak i na późniejszy trening czy zajęcia dodatkowe. Tył, wzmocniony pianką dystansową, zwiększa komfort noszenia. Plecak posiada minimalistyczne czarne wykończenie, które zostało uzupełnione odblaskową naszywką. Wewnątrz komory głównej bez problemu zmieszczą się książki i zeszyty o formacie A4. Ponadto w środku plecaka znajduje się kilka przydatnych schowków, w tym kieszeń przystosowana specjalnie do telefonu komórkowego.

W ofercie tej samej marki znajdziesz również kolorowe plecaki szkolne o kwiatowym princie. To jedyne w swoim rodzaju połączenie prostej formy z wyrazistym wzorem. Wygodę zwiększają dwie regulowane szelki. Model jest idealnym wyborem nie tylko do szkoły, ale i na trening albo spotkanie z przyjaciółmi.

Plecaki szkolne z kieszonkami

Jeżeli szukasz dużego i pojemnego plecaka, polecamy 3-komorowy model od marki Bag Street. Produkt został wykonany z mocnego materiału o podwyższonej ochronie przed przemakaniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zeszyty i książki pozostaną w nienaruszonym stanie. Wszystkie trzy komory pomieszczą dokumenty w formacie A4. Ponadto plecak posiada całą masę dodatkowych kieszonek m.in. po bokach znajdują się dwie kieszonki na napoje albo drobne akcesoria. To pojemny model, który został wyposażony w specjalne wzmocnienia. Z tyłu plecaka znajduje się miękka siateczka z grubą pianką, a po bokach umieszczone są pasy ściągające. Tego typu elementy w znacznym stopniu podwyższają komfort noszenia. Wśród dużych plecaków znalazł się też projekt stworzony dla miłośników stylu vintage. Szary płócienny plecak został wykonany z solidnego canvasu oraz elementów skóry naturalnej. Model posiada pojemną komorę główną oraz wiele mniejszych schowków i kieszonek, w których z łatwością pomieścisz wszystkie niezbędne akcesoria. Atutem jest też wygodna rączka do noszenia oraz szelki o regulowanej długości. W naszym sklepie online znajdziesz całą gamę rozmaitych plecaków. Wiele wskazuje na to, że wśród nich kryje się model, który stanie się dla Ciebie idealnym

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


You've just added this product to the cart: