Ażurowe torby damskie typu “shopper bag”

Powrót do Blog
ażurowe shopper bagi

Ażurowe torby damskie typu “shopper bag”

Znaczenie słowa “shopper bag” oznacza w dosłownym tłumaczeniu torbę na zakupy i właśnie torby na zakupy są główną inspiracją wyglądu oraz funkcjonalności tego rodzaju toreb. Mianem tzw. “shopper baga” określane są duże i pojemne torby posiadające długie uchwyty do noszenia w ręce lub na ramieniu, które możemy zabrać m.in. na zakupy.

Shopper bagi w przeszłości wykonane były głównie z wytrzymałego materiału aby sprostać przeciążeniom podczas intensywnego korzystania z nich w trakcie zakupów. Współcześnie, torby tego rodzaju stanowią coraz częściej modny dodatek do damskiej stylizacji do którego przy okazji można włożyć niewielkie zakupy, w związku z tym szyte są również z innych materiałów m.in. skór ekologicznych i naturalnych, canvasu oraz tworzyw sztucznych.

Wraz z niedawną dostawą, wprowadziliśmy na półki naszego sklepu nowe torby typu”shopper bag” renomowanej niemieckiej marki Jennifer Jones. Nowe torby wykonane zostały z oryginalnego materiału – mięciutkiej, ażurowej skóry ekologicznej. Wszystkie wyroby ze skór ekologicznych dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka jakość wykonania (nie znajdziecie Państwo u nas tzw. “twardego skaju”), podobnie jest i tym razem. Materiał z którego wykonano nowe “shopperki” w dotyku przypomina zamsz i jest niezwykle przyjemny w dotyku.

Poniżej przedstawiamy wspomniane torby, w 5 wariantach kolorystycznych:

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do Blog