Portfele damskie typu piórnik

Portfele damskie typu piórnik to nowoczesna i coraz popularniejsza kategoria. Produkty te cechuje wszyty dookoła zamek błyskawiczny który zabezpiecza szczelnie zawartość portfela. Modele te mają bardzo przestronne wnętrze w którym mieści się zazwyczaj kilka przegródek na banknoty, oraz dokumenty. Wewnątrz umieszczono także kieszeń na monety i dużo kieszonek na różnego rodzaju karty płatnicze i lojalnościowe.

Portfele damskie typu piórnik pozwalają na przechowywanie wszystkich niezbędnych kart, dokumentów i gotówki. Dodatkowo, znajdzie się w nich miejsce na dodatkowe przedmioty. Niektóre Panie informują nas, że mieszczą w nich nawet swoje telefony komórkowe. W ten sposób można korzystać z piórników damskich zamiast małych torebek np. kopertówek.  Taki portfel można zabrać na wieczorne wyjście z koleżankami do restauracji.

Część oferowanych portfeli typu piórniki wyposażono w dodatkowy paseczek. Ma on możliwość odpięcia za pomocą małego karabińczyka. Paseczek ten możemy założyć na nadgarstek w celu wygodnego noszenia, oraz zabezpieczenia portfela przed upuszczeniem czy kradzieżą.

Podsumowując, każda Pani poszukująca pojemnego portfela zapinanego dookoła na suwak znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Nasz sklep posiada duży wybór portfeli damskich zwanych piórnikami. Wszystkie dostępne modele wykonano z wysoko gatunkowej skóry naturalnej matowej, lub lakierowanej. Posiadamy modele w wielu wersjach kolorystycznych. Od klasycznych, czerwonych, przez różne odcienie czerni i szarości, po modele w centki, cieniowane, oraz białe i niebieskie.

 

You've just added this product to the cart: