Czarne portfele męskie skórzane

Czarne portfele męskie skórzane

Czarne portfele męskie skórzane są najpopularniejszymi męskimi dodatkami galanteryjnymi. Czarny kolor pasuje do większości stylizacji męskich a staranne wykonanie ze skóry naturalnej gwarantuje długą żywotność. Poniżej zebraliśmy dla Państwa całą dostępną u nas ofertę skórzanych czarnych portfeli męskich.

Czarne portfele męskie skórzane

Małe, średnie i duże czarne portfele męskie skórzane

Znajdą tutaj Państwo małe modele mieszczące się w kieszeni spodni, oraz marynarki. Dużą popularnością cieszą się czarne portfele męskie średniej wielkości. Zapewniają one optymalną ilość miejsc na karty, wizytówki i gotówkę łącząc ją z średniej wielkości wymiarami. Dla wymagających Panów lubiących mieć wszystko w jednym miejscu polecamy duże czarne portfele męskie, które pozwalają na noszenie wszystkich kart, dokumentów i pieniędzy. Część modeli posiada wystarczająco dużo miejsca także na kilka walut.

Czarne męskie portfele zapinane na zamek i zatrzask

Podczas wybierania męskiego portfela ważnym jego elementem jest zapięcie. Coraz większą popularność zyskują czarne portfele męskie zapinane w całości na zamek błyskawiczny lub posiadające zasuwaną kieszeń na monety. Rozwiązanie to jest chwalone szczególnie za swoją szczelność. Zapięty metalowy zamek błyskawiczny gwarantuje, że żadna moneta nie wypadnie ze środka portfela. W naszej ofercie posiadamy także sporo modeli zapinanych na metalowy zatrzask. Są to szczególnie portfele klasyczne.

Czarne portfele męskie z zabezpieczeniem RFID

Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań są portfele męskie wyposażone w tzw. zabezpieczenie RFID. Modele te posiadają wszyty w środku element, który blokuje sygnał potrzebny do płatności zbliżeniowych. Dzięki temu karty znajdujące się wewnątrz portfela RFID nie zostaną zeskanowane za pomocą terminala.

has been added to your cart:
Zamówienie